Lunchtalk met een ambassadeur
Onafhankelijk Leven beschikt over een groep ervaringsdeskundigen die als ambassadeur naar buiten komen. Ze vertellen hoe zij de weg naar geluk al vonden of aan het afleggen zijn. Ze dragen de missie, visie en standpunten van Onafhankelijk Leven uit en vertegenwoordigen de organisatie op conferenties, vergaderingen en ontmoetingen met beleidsmakers. Ze vertellen hun eigen verhaal, maar willen bovenal vanuit hun eigen leefwereld werken aan een inclusieve samenleving.
Ontdek alle ambassadeurs van Onafhankelijk Leven
Tijdens een inspirerend gesprek in jouw organisatie of bedrijf leer je één van onze ambassadeurs beter kennen en kom je meer te weten over zijn of haar aangrijpende verhaal en over de manier waarop hij/zij – met handicap – zijn/haar leven (terug) in handen neemt. De ambassadeur beantwoordt met plezier alle vragen over leven met een handicap, inclusie op de werkvloer, inclusie in de samenleving enzovoort.
Kostprijs?
Voor een lunchtalk met 1 van onze ambassadeurs betaal je 1.000 euro. De volledige opbrengst gaat naar Onafhankelijk Leven. Met de steun helpen we nog meer mensen om een eigen leven uit te bouwen.
Zin om een lunchtalk te organiseren? Laat het ons snel weten!