Advieslijn 03 808 22 99

Word jij ook lid in 2015?

Geschreven op do 4 december, 2014 door Joba Maréchal in de categorie Nieuws

Word jij ook lid in 2015?

Onze vzw - Onafhankelijk Leven - helpt elke dag in gans Vlaanderen budgethouders met vragen over hun PAB. Met gratis deskundig advies via de telefoon. Maar ook met een persoonlijk bezoek aan huis. We doen dat nu al meer dan 10 jaar. Daarnaast leggen we jouw belangen op tafel bij het VAPH en de minister van Welzijn. Zo maken we jouw PAB beter en beïnvloeden we het beleid in de overgang van het PAB naar het nieuwe PVB zodat jij meer budget en bestedingsvrijheid krijgt.

Word vandaag nog lid! Nog niet overtuigd? Ontdek onze ledenvoordelen en maak kennis met enkele van onze deskundige medewerkers en vrijwilligers.

 

Word hier meteen (terug) lid voor 2015. Nog niet overtuigd? Ontdek hier onze ledenvoordelen en maak kennis met enkele van onze deskundige medewerkers en vrijwilligers.

Onze vzw - Onafhankelijk Leven - helpt elke dag in gans Vlaanderen budgethouders met vragen over hun PAB. Met gratis deskundig advies via de telefoon. Maar ook met een persoonlijk bezoek aan huis. We doen dat nu al meer dan 10 jaar. Daarnaast leggen we jouw belangen op tafel bij het VAPH en de minister van Welzijn. Zo maken we jouw PAB beter en beïnvloeden we het beleid in de overgang van het PAB naar het nieuwe PVB zodat jij meer budget en bestedingsvrijheid krijgt.

Iedereen kan lid worden van Onafhankelijk Leven vzw. Als je een PAB hebt, kan je het evengoed daarmee betalen.
Je wordt lid via dit formulier of door 50 euro over te schrijven op BE68  5230 8055 4434 en vermeldt bij de mededeling: Lidgeld 2015 (jouw voornaam en naam)

Wil je niet lid worden maar ons toch steunen?
Dat kan door een gift over te schrijven op BE68  5230 8055 4434 en vermeldt bij de mededeling: Gift
Giften vanaf 40 euro zijn fiscaal aftrekbaar.

< Terug naar nieuwsoverzicht

Lid worden

Als lid van Onafhanklijk Leven vzw geniet je van interessante voordelen.

Ontdek de voordelen

Ontvang onze laatste nieuwtjes

Door jouw gegevens in te vullen, ga je akkoord met onze privacy policy.

Volg ons via social media

Klik hier en praat met ons mee

Om de gebruikerservaring van deze site te verbeteren gebruikt deze website cookies.

Akkoord