Advieslijn 03 808 22 99

Maak kennis met onze raad van bestuur

Geschreven op wo 16 april, 2014 door Koenraad Depauw in de categorie Over ons

Maak kennis met onze raad van bestuur

Onafhankelijk Leven vzw is veel meer dan een organisatie. Naast een ideologie is het ook een georganiseerde groep mensen die vastberaden zijn de droom van onafhankelijk leven waar te maken. We vinden het belangrijk dat u weet wie deze mensen zijn en waar zij voor staan. Ons team kon u al uitvoerig besnuffelen op deze website. Vanaf heden kan u ook de leden van onze raad van bestuur leren kennen.
 

Onafhankelijk Leven vzw is veel meer dan een organisatie. Naast een ideologie is het ook een georganiseerde groep mensen die vastberaden zijn de droom van onafhankelijk leven waar te maken. We vinden het belangrijk dat u weet wie deze mensen zijn en waar zij voor staan. Ons team kon u al uitvoerig besnuffelen op deze website. Vanaf heden kan u ook de leden van onze raad van bestuur leren kennen.

< Terug naar nieuwsoverzicht

Lid worden

Als lid van Onafhanklijk Leven vzw geniet je van interessante voordelen.

Ontdek de voordelen

Ontvang onze laatste nieuwtjes

Door jouw gegevens in te vullen, ga je akkoord met onze privacy policy.

Volg ons via social media

Klik hier en praat met ons mee

Om de gebruikerservaring van deze site te verbeteren gebruikt deze website cookies.

Akkoord