Veel budgethouders zijn recentelijk gestart met hun PVB of PAB. Daar hoort vaak het afsluiten van overeenkomsten bij met bedrijven die assistentie leveren.
Overeenkomsten moeten van het VAPH voldoen aan bepaalde inhoudelijke eisen. Deze eisen kun je terugvinden in de bestedingsregels van het VAPH. Voor het PAB kun je die hier vinden onder “Documenten”, voor het PVB vind je die hier.
Blanco overeenkomsten
Niet alle organisaties, bedrijven of zelfstandigen hebben meteen een contract bij de hand dat aan die eisen voldoet. Om het voor jullie makkelijker te maken, beschikken we daarom over een aantal blanco overeenkomsten die voldoen aan de inhoudelijke eisen van het VAPH. Daarop zie je direct wie wat moet invullen.
Welke documenten vind je bij ons?
We hebben voor de volgende zaken modelovereenkomsten ter beschikking:
- Overeenkomsten met zelfstandigen (tuinman, carwash, glazenwasser, … ).
- Overeenkomsten voor vervoer.
- Overeenkomsten met een dienstenchequesbedrijf.
Wat met andere overeenkomsten?
Je kan natuurlijk ook met andere bedrijven en organisaties overeenkomsten afsluiten, zoals deeleconomieplatformen, interimkantoren en vrijwilligersorganisaties. Ook wanneer je iemand inschrijft als assistent via een sociaal secretariaat dan kun je via het secretariaat een overeenkomst krijgen. Deze bedrijven leveren hun eigen documenten omdat deze al voldoende gegevens bevatten voor het VAPH.
Waar vind je onze documenten?
Onze modelovereenkomsten en formulieren (waaronder het blanco contract) vind je in een handig overzicht op onze website, ze helpen je om je eigen budget te beheren.
Bekijk hier alle infofiches en formulieren
Meteen naar de blanco overeenkomst met een zelfstandige
Nog vragen bij de documenten? Neem dan zeker contact op met de advieslijn via 03 808 22 99 of per mail via advies@onafhankelijkleven.be.